NOVINY LETNÍ.BROUMOVSKO 2011

PŘEČTĚTE SI NOVINY LETNÍ.BROUMOVSKO 2011 – viz příloha dole

 

Společnost pro destinační management Broumovska distribuuje další vydání turistických novin Letní.Broumovsko 2011 s hlavní tematikou lidová architektura a tradice Broumovska.

 

Z titulky na Vás dýchne genius loci malebné krajiny Broumovska, kde se na každém kroku setkáte s bohatou historií a jedinečnou lidovou architekturou.   Přečtete si tipy na pěší a cyklovýlety, články o zajímavostech v regionu. Dozvíte se, kam se zajet vykoupat a co navštívit v případě špatného počasí. Prostřednictvím poutavých článků nahlédnete do broumovského kláštera, muzea Merkuru nebo Adršpašsko-teplických skal. Již tradičně v novinách najdete kulturní přehled a pozvánky na významné kulturní akce v regionu.

 

„V letošním vydání letních novin jsme se zaměřili na lidovou architekturu a tradice Broumovska, které jsou spjaty také se zavedením značky BROUMOVSKO regionální produkt,“ řekla Markéta Hanušová, manažerka Společnosti pro destinační management.

 

Noviny jsou k dispozici na informačních centrech a ubytovacích a stravovacích zařízeních v regionu a jsou distribuovány také za jeho hranice.